Persepolis zakazane w Chicagowskich szkołach

To chyba jakieś jaja. O ile zgadzam się, że młody wiek + dużo przemocy nie należą do najfortunniejszych kombinacji, o tyle rodzice są od wychowywania dzieci, a nie rząd. To rodzice są od pilnowania swoich pociech. Ktoś uzna za nieodpowiednie, to nie kupi. Mamy własne głowy. Czytaj dalej Persepolis zakazane w Chicagowskich szkołach

Reklamy

Bahrajn Po Polsku[autoreklama]

Postanowiłem stworzyć małe „centrum’ informacji o Bahrajnie. Trochę informacji o kulturze, geografii czy historii, zaczerpniętych zarówno z Wiki, jak i od znajomych(dane statystyczne z tego pierwszego).

O czym będzie? O Bahrajnie 🙂 Oczywiście, te bardziej prywatne wpisy wylądują na Świecie Według Miczkusa, jednak newsy oraz trochę dłuższe artykuły pojawią się na BPP 🙂

zdjęcie mojego autorstwa

Google Maps ma do zapłacenia 500 tys. euro kary za to, że oferuje darmowe mapy

Brzmi to co najmniej komicznie. Choć nigdy nie twierdziłem, że ktoś oferujący swoją pracę za opłatą jest zuym kapitalistą, to jednak korzystam z darmowych odpowiedników zawsze gdy mam taką możliwość. Dla wygody, skoro mam coś niezłego za darmo to czemu nie?

Oczywiście, że Google jest konkurencyjny. Oferuję porządną usługę właściwie za darmo. Zauważmy jednak, że na zarabiają na innych usługach całkiem ładne kwoty.

Pozywanie ich za coś co może kiedyś zrobią jest tak samo absurdalny jak kawał o żonie obrażonej na męża, bo przyśniło jej się, że ją zdradził. Pozywanie za udostępnianie swojego produktu za darmo jest równie absurdalne, bo to mapy Google i mogą z nimi robić co chcą, tym bardziej, że nikomu nie szkodzą – konkurencja jakoś przędzie.

PS. kliknij na tytule wpisu