Piotr Kaszubski, czyli historia o tym, że ludzie nie mają własnego życia

20-letni milioner zrobił furorę, nie będę go przedstawiał. Nie będę też analizował jego zachowania i historii życia tego jegomościa, bo to zwykłe marnowanie czasu.

Zresztą nie obchodzi mnie czy kłamie lub nie. Bo co to za różnica? Nie mój problem. I Twój też nie.

Zachowujesz się jakbyś nie miał własnego życia i jedyne na co było Cię stać, to sięganie jakiemuś łebkowi do portfela. Srsly? Nic więcej nie potrafisz, tylko zastanawiać się czy jakiś facet z sukcesami jest podstawionym aktorem?

Naprawdę jesteś tak ograniczony, że jedyne co potrafisz to wyliczać mu każdy grosz. Zostaw go, jeśli jest prawdziwy to nikt nie umrze, a jak okaże się podstawionym aktorem to i tak wszyscy o nim zapomną. Też obędzie się bez ofiar śmiertelnych.

Miej swoje życie. Weź dziewczynę na randkę, kup samochód, czytaj bloga lub sam go twórz. Ale nie interesuj się cudzym portfelem, bo on nie jest twój. Masz własny – na pewno się ucieszy, jeśli okażesz mu choć trochę zainteresowania. I przeproś go za zdradę z portfelem Piotra.

A skoro mu zazdrościsz to rusz łbem i wymyśl własny biznes. Albo chociaż siedź cicho i nie zatruwaj innym życia.

ENGLISH TRANSLATION

obrazek

Reklamy

Autor

Marek Fronc

English: A blogger addicted to tea, traveler at heart, in love with technology and gadgets. Antifan of bigotry and backwardness. I'm as well a mobile photographer - I use iPhone 5. For editing purposes, VSOCam fits my needs at best. Based in Bahrain 2011-2015, now in Poland. I had also lived in Czech Republic (5 years) and Poland (11 years). Polish: Uzależniony od herbaty bloger, sercem podróżnik, z zamiłowania gadżeciarz. Antyfan bigoterii oraz zacofania. Jestem też mobilnym fotografem - używam iPhone 5; do obróbki świetnie służy mi VSOCam. W Bahrajnie mieszkałem w latach 2011-2015, teraz znów w Polsce. Mieszkałem też już w Czechach (5 lat) i Polsce (11 lat).