Spread the blog, czyli Share Week 2

Bardzo fajne akcje robimy w tym naszym blogowym światku. Na przykład pod koniec zeszłego roku blogerzy nagrali audiobooka dla dzieci. Znowóż dwa dni temu Andrzej z tej kultury wznowił akcję Share Week, czyli fajne wpisy, gdzie linkując do ulubionych blogów próbujemy pokazać, że blogosfera nie tylko samym Kominkiem stoi.

By nie przedłużyć i nie kopiować bez sensu, zalinkuję tylko do wpisu Andrzeja, gdzie przeczytacie o co się rozchodzi.

Po czym bez zbędnych ceregieli podaję tacę z moimi 6 ukochanymi blogaskami:

-Pijaru Koksu Blog – sam o sobie powiedział jako o inspirującym inaczej, a z wrodzonej skromności walczę z nim o ten tytuł.  A teraz poważnie. Serio. Jakub to jeden z najsympatyczniejszych blogerów jakich mam okazję śledzić. Gdyby był konkurs na Blogera Roku, wszelkimi siłami przepchnąłbym go do czołówki. W przyjemnym i prostym dla normalnego człeka pisze o pijarze i marketingu.

-Paweł Kot – bloger lajfstalowo-technologicznie-mediowy z bardzo zdrowym podejściem do blogowania (bo podobnym do mojego) – ma być minimalistycznie i dynamicznie, czyli dla ludzi, którzy w przerwie na lunch chcieliby przeczytać coś ciekawego. W dodatku widać, że chłop ma łeb na karku i głupot nie pisze.

-Skok w Bok Blog – czyli regularne relacje z Tajlandii i okolic w wykonaniu nauczyciela angielskiego. Nie mamy więc wywodów jakiegoś wybrednego multimilionera a zwykłego człowieka, co oczywiście na plus.

-Beżowy Świat – moja bratnia dusza blogująca z tuż-zaraz-za-tym-mostem będącej Arabii Saudyjskiej, w dodatku imiennik. Nie bloguje zbyt często, ale każdy wpis to naprawdę treściwe mięsiwo z ogromną dozą informacji o Saudyjskim światku.

-Kondux.pl – Konrad odwala kawał niezłej roboty. Pisząc ciekawie o technologiach, kulturze, lajfstajlu i Tajwanie daje naprawdę ciekawą pożywkę informacyjną i inspiracyjną. Obadajcie też jego inne projekty – m. in. Laohu, czyli kursy językowe Chińskiego.

-Ponóry Rzniwiaż – fajne refleksje mediach, Internecie i życiu w ogóle. Nie zauważyłem zbytniego filozofowania, warto więc polecić.

Ode mnie to tyle. Parafrazując kontrowersyjną reklamę – „odwiedzajcie, share’ujcie, lajkujcie!”

Hej, wiecie, że możecie w komentarzach podrzucić też swoje „Share Week”? No cóż, teraz już na pewno wiecie 🙂

MY ENGLISH SHAREWEEK

obrazek

Reklamy

Autor

Marek Fronc

English: A blogger addicted to tea, traveler at heart, in love with technology and gadgets. Antifan of bigotry and backwardness. I'm as well a mobile photographer - I use iPhone 5. For editing purposes, VSOCam fits my needs at best. Based in Bahrain 2011-2015, now in Poland. I had also lived in Czech Republic (5 years) and Poland (11 years). Polish: Uzależniony od herbaty bloger, sercem podróżnik, z zamiłowania gadżeciarz. Antyfan bigoterii oraz zacofania. Jestem też mobilnym fotografem - używam iPhone 5; do obróbki świetnie służy mi VSOCam. W Bahrajnie mieszkałem w latach 2011-2015, teraz znów w Polsce. Mieszkałem też już w Czechach (5 lat) i Polsce (11 lat).